Questo sito usa cookie per fornirti un'esperienza migliore. Proseguendo la navigazione accetti l'utilizzo dei cookie da parte nostra OK

Videoloja "Italy. Land of Wonders"

Data:

15/11/2021


Videoloja

Videoloja "Italy. Land of Wonders"

Videoloja "Italy. Land of Wonders" (Italia. Vend i Mrekullive), e lançuar në të gjithë botën dhe që mund të shkarkohet falas në aparatet celularë nga App Store dhe Google Play Store, tregon Italinë dhe nxjerr në pah, me metodologji inovatore, trashëgiminë kulturore, artistike, gastronomike e atë të peizazhit italian. Për më shumë informacion klikoni këtu.  


1237