Questo sito utilizza cookies tecnici (necessari) e analitici.
Proseguendo nella navigazione accetti l'utilizzo dei cookie.

FATTORE ITALIA – Flasin disa nga perfaqesuesit e sipermarrjeve italiane ne Shqiperi

Per te lexuar artikujt klikoni titujt e meposhtem.

Italia, mike krah Shqiperise ne 20 vite rrugetim mbreselenes


Alitalia. Fluturimet tona qe nga 1992 e gjithnje me shume / 15 vjet Tonucci&Partners, ligji sipas modeli nderkombetar


Intesa Sanpalolo Bank. Ne te gjithe Shqiperine, 32 filiale / Coca Cola. Cristina Busi: ne Shqiperi nje pervoje ngazellyese


Petrolifera Italo-Rumena. Depozitat e naftes duke respektuar ambientin


Spitali Salus. Ne Tirane sjellim mjekesine etike/ Anas-Fiat. Marka historike italiane e sjelle nga nje shqiptar


Veneto Banka. Nga veriu i Italise ne zemer te Shqiperise / Tod’s ne Tirane. Komoditeti dhe stili italian ne kryeqytet


Instituti Italian i Kultures. Kultura, si dialog mes miqsh. / Etea Group. Kater hidrocentrale per energji te paster


Conad Italia. Ushqimi Made in Itali ne tavolinat shqiptare / Marina e Orikumit. Lundrimi drejt tregut te luksit


Telcom & Fattoria Italiana. Shqiperia ne rritje te forte por te respektoje dhe rregullat / Instituti Dante Alighieri. Gjuha italiane ende me e preferuara ne Shqiperi


Sinfonie Gastronomiche Verdiane. Nje show room i shijes ne Tirane / Italcementi. Nder 10 me te medhenjte


Ferretti Ippolito&Partners. Te ndihmosh investitoret e huaj / Energji e paster nga burimet hidro


Fattore Italia